Site Loader

Moduł wspierający proces inwentaryzacji w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie poza ciągłym rejestrowaniem stanu produktów umożliwia przyjmowanie dostaw i obsługę dokumentów takich jak WZ – wydanie na zewnątrz.

Katalog produktów i usług

Wirtualny katalog jest miejscem, gdzie można zarządzać oferowanymi przez firmę produktami lub usługami. Wszystkie utworzone wpisy mogę zostać wykorzystane w pozostałych częściach aplikacji na przykład przy wystawianiu dokumentów sprzedaży lub jako referencję w zleceniu. Katalog może również zostać wydrukowany i udostępniony potencjalnym klientom.

Stany magazynowe w jednym miejscu

Dzięki pełnej integracji z z modułem sprzedaży stan magazynu zmienia się w momencie wystawienia faktur czy paragonów. Użytkownicy firm posiadające wiele filii lub działów mogą się intuicyjnie przełączać pomiędzy oddziałali lub podejrzeć dostępność produktu z poziomu jego szczegółów w innych oddziałach.

Dostawy i wydania na zewnątrz (WZ)

Po załadowaniu listy dostawców i utworzeniu katalogu produktów i usług, nasi użytkownicy mogą w prosty sposób zmienić stan magazynu poprzez przyjęcie dostawy – odpowiednika fizycznego przyjęcia produktów od dostawcy lub migrować produkty między oddziałami firmy.

Bezobsługowa inwentaryzacja

Przygotowanie spisu z natury to nie problem, ponieważ odpowiedni raport może zostać wygenerowany w dowolnym momencie. Jeżeli do sporządzenia pełnej inwentaryzacji potrzebujesz uwzględnić dodatkowe pozycje, możesz wygenerować stan magazynów i odpowiednio go sformatować w arkuszu kalkulacyjnym.

Przegląd magazynu

Post Author: Rafał Nowicki