Site Loader

Moduł usprawniający zarządzanie dokumentami sprzedażowymi. Oprogramowanie umożliwia księgowanie faktur i paragonów.

Moduł sprzedaży jest świetnym dopełnieniem pozostałych części aplikacji. Umożliwia on księgowanie faktur i paragonów a także monitorowanie płatności związanych z danym dokumentem sprzedaży. 

Dokumenty sprzedaży w jednym miejscu

Niezależnie od tego jak dużo działów czy filii posiadają nasi klienci to dokumenty takie jak faktury czy paragony pozostaną uporządkowane i znajdą się w jednym miejscu. W różnych konfiguracjach dokumenty mogą zostać pogrupowane według działów i kategorii. Dokumenty można szybko i łatwo wyszukać korzystając z wyszukiwarki. Dla różnego typu użytkowników zakres widoczności dokumentów może być dostosowany do jego uprawnień.

Rozliczenia z kontrahentami

Bardzo ważnym elementem prowadzenia każdej firmy są rozliczenia, a właściwie pilnowanie, żeby nasi kontrahenci opłacali wystawione faktury w terminie. Nasz program odpowiednio oznacza nieopłacone faktury. Z poziomu systemu można ustawić automatyczne powiadomienia przypominające o zrealizowaniu płatności dla naszych klientów. Dokumenty sprzedaży mogą również zostać rozliczone grupowo a nawet częściowo, jeżeli planowana jest płatność na przykład w ratach.

Proste fakturowanie

Dzięki ścisłej integracji z pozostałymi częściami systemu fakturowanie jest intuicyjne i proste w obsłudze. Większość faktur w systemie generuje się automatycznie na przykład dla istniejącego już kontrahenta lub zlecenia.

Przegląd dokumentów sprzedaży

Przegląd rozliczeń

Post Author: Rafał Nowicki