Site Loader

Moduł wspierający proces przyjmowania i realizacji zleceń w firmach usługowych i produkcyjnych. Oprogramowanie jest dopasowywane do profilu przedsiębiorstwa.

W procesie realizacji zleceń istotne jest, aby zostało ono wykonane zgodnie z oczekiwaniami klienta. To właśnie z naszą pomocą możesz liczyć na wdrożenie usprawnień w swoim procesie przyjmowania i realizacji zleceń.

Porządek w papierach

W dzisiejszych czasach notowanie szczegółów zlecenia na kartkach czy w zeszycie staje się coraz bardziej problematyczne, szczególnie w firmach, które realizują dziesiątki lub setki zleceń tygodniowo. Nasze oprogramowanie umożliwia szybki dostęp zarówno do zleceń w trakcie realizacji a także tych wykonanych. Zlecenia są łatwe w wyszukaniu dzięki dostosowanym do potrzeb przedsiębiorstwa filtrom i wyszukiwarce. Zlecenia są miejscem, z którego nasi użytkownicy mają dostęp do związanych z nim dokumentów, na przykład profilu kontrahenta, faktur, umów, plików czy zewnętrznych odnośników.

Łatwiejsze planowanie pracy

Gdy uznaliśmy już, że nasz system pozostaje tzw. jedynym źródłem prawdy, a nasi pracownicy dbają o to, aby system zawsze odzwierciedlał aktualny stan, możemy wykorzystać potencjał agregacji dużej ilości danych, analizując je na przykład pod kątem lepszego planowania. Zlecenia, które mogą przechowywać informację dowolnego typu, mogą być również reprezentowane w atrakcyjnej dla użytkownika formie. Do dyspozycji pozostawiamy widoki zawierające tabele lub wygodne tablice uwzględniające statusy, które mogą odpowiadać etapom realizacji zlecenia w danej firmie. Inna możliwością jest prezentacja zleceń w formie kalendarza, która jest najchętniej wykorzystywana w firmach o profilu usługowym.

Generowanie umowy

Bardzo ważnym elementem realizacji każdego zlecenia jest umowa, na podstawie której zlecenie może zostać realizowane. Wypisywanie umów jest często czasochłonne a dokumenty nie zawsze odzwierciedlają dokładnie przedmiot umowy. W naszym programie umowy generują się automatycznie na podstawie informacji wprowadzonych wcześniej do zlecenia.

Generowanie faktur

Podobnie jak umowy, faktury mogą zostać wygenerowane jednym kliknięciem z poziomu widoku zlecenia. 

Zlecania dostosowane dla każdej branży

Dla nowych użytkowników, którzy nie wykorzystywali wcześniej systemów informatycznych a także tych migrujących się z innych programów dużym zaskoczeniem pozostaje elastyczność systemu względem potrzeb organizacji. Nasze rozwiązanie świetnie sprawdza się zarówno dla firm wielobranżowych jak i takich których realizacja rozbija się o wiele etapów i przechodzi przez różne grupy pracowników. Szczegółowość określamy na etapie wdrażania systemu indywidualnie z każdą organizacją w zależności od jej potrzeb.

Przegląd zleceń, zamówień

Post Author: Rafał Nowicki