Naszymi klientami są między innymi przedsiębiorstwa pogrzebowe. Oprogramowanie jest dostosowane zarówno do zakładów pogrzebowych jak i branży pokrewnej np. administracji cmentarza, prosektorium, krematiorium czy kamieniarstwa.

Nowoczesny zakład pogrzebowy

Prowadzenie domu pogrzebowego to bardzo wymagająca praca, niemal 24 godziny na dobę. Mając jednocześnie wielu klientów, z przeróżnymi wymaganiami, dostawy produktów, wnioski do zasiłku, faktury, nekrologi, często administracje, kremacje i prosektorium czasem można się pogubić, a błąd w tej branży może kosztować utratę reputacji. Zdajemy sobie sprawę z trudności z jakimi zmagają się przedsiębiorcy i pracownicy tej branży. Wychodząc naprzeciw potrzebom stworzyliśmy aplikację, która ułatwia zarządzanie firmą z każdego miejsca i z każdego urządzenia. Nasza aplikacja umożliwia dostęp do wszystkich dokumentów, zleceń, magazynu, kasy. Ułatwia weryfikację niezapłaconych faktur, kontrolowanie magazynu oraz zarządzanie codziennymi obowiązkami, a także raporty ze sprzedaży. Przywiązujemy dużą uwagę do tego, aby nasza aplikacja była bezpieczna i łatwa w obsłudze. Cały czas ją rozwijamy i bacznie przyglądamy się aktualnym potrzebom.

Nasza innowacyjna i nowoczesna aplikacja nie wymaga instalacji na komputerze, zapewniamy bezpieczeństwo danych oraz wsparcie techniczne w razie błędów lub problemów. Obsługa klienta zawsze musi wyglądać tak samo. Wejdź w interakcję z klientem i notuj jego życzenia na tablecie. Możecie wspólnie siedzieć na kanapie, możesz oprowadzać go po magazynie tym samym kompletując zlecenie. A może wręcz przeciwnie wolisz zachować dystans. Co jeżeli moglibyśmy wydrukować dla Ciebie etykiety na produkty, które klient mógłby zeskanować własnym telefonem aby sprawdzić ich opis oraz cenę. Nasze oprogramowanie daje nieskończone możliwości.

Przyjmowanie zleceń

Wiele pracowaliśmy nad tym aby nasza aplikacja była intuicyjna i łatwa w obsłudze. Każda sekcja jest dokładnie przemyślana i przetestowana u naszych dotychczasowych klientów, tak aby podczas przyjmowania zlecenia zanotować wszystkie istotne informacje. Nawet początkujący pracownicy doskonale radzą sobie w obsłudze klienta, gdyż aplikacja przeprowadza krok po kroku przez rzeczy o które należy zapytać. Przyjmując zlecenie zaczynamy od wpisywania danych osoby zmarłej oraz okoliczności przyjęcia zlecenia. Następnie przechodzimy do informacji na temat samej ceremonii, w której zawierają się wszystkie najważniejsze informacje oraz specjalne wymagania klientów. Krok po kroku wypełniamy okienka, jeżeli dotyczą danego zlecenia. W ostatniej części zlecenia mamy sekcję dotyczącą kosztów, tutaj produkty i usługi wybieramy z list, automatycznie zdejmując je z magazynu, a koszty zliczają nam się same. Na koniec wpisujemy lub wybieramy z listy dane zleceniodawcy.

Po utworzeniu zlecenia możemy automatycznie wystawić do niego fakturę oraz wygenerować dokumenty typu nekrolog, plan ceremonii lub upoważnienie do wypłacenia zasiłku. Wiemy, że każde zlecenie jest inne, życzenia i wymagania są przeróżne i ważne, aby niczego nie zapomnieć. Wszystkie te informacje odnotowane w zleceniu może zobaczyć każdy uprawniony pracownik. Każdy pracownik może sprawdzić jakie ma obowiązki na dany dzień, w ilu pogrzebach uczestniczy lub gdzie musi się udać. W razie potrzeby wszystko można sprawdzić mając w ręku telefon czy tablet.

Przyjęte zlecenia możemy przeglądać w bardzo wygody sposób. Wchodząc w listę zleceń mamy wszystkie podstawowe informacje o zleceniu takie jak miejsce i datę przyjęcia zlecenia, datę pogrzebu, miejsce pochówku oraz nazwisko osoby zmarłej. Mając więcej niż jeden oddział w firmie wszystkie przyjęte zlecenia znajdują się w jednym miejscu dzięki czemu rozplanowanie ceremonii pogrzebu jest łatwiejsze i nie wymaga wykonywania telefonów do pracowników z innych filii.

Nie tylko zlecenia pogrzebowe

Nasza aplikacja dla zakładów pogrzebowych umożliwia także prowadzenie spisu w prosektorium oraz krematorium a także zleceń dotyczących administracji cmentarza. Dla firm zajmujących się jednocześnie kamieniarstwem posiadamy osobną część przyjmowania zleceń kamieniarskich i dokumentów związanych z tą branżą. Do zlecenia możemy dodawać zdjęcia, wzory nagrobków, dzięki temu już w trakcie spotkania z klientem można nawet na telefonie zamieścić wszystkie ustalenia. Do zlecenia możemy wystawić fakturę zaliczkową, sprzedażową, umowę oraz specyfikacje zlecenia na produkcję. Wchodząc w listę zleceń mamy je uszeregowane zaczynając od najnowszego. Oprócz podstawowych informacji typu data przyjęcia czy miejsce wykonywanych prac mamy tutaj rodzaj prac i status, który pomaga nam zweryfikować które zlecenia są wykonane, a które w trakcie realizacji. Lista zleceń jest w formie tabelki, którą z łatwością się odczytuje. Dowiedz się więcej o możliwościach modułu zlecenia.

Prowadzenie magazynu

W części magazyn można odnotować wszystkie dostawy. W przypadku tworzenia zlecenia produkty automatycznie odejmują się z magazynu. Mając więcej niż jeden oddział firmy można z łatwością sprawdzić czy pożądany produkt znajduje się w innym biurze. W trakcie rozmowy z klientem możemy sprawdzić czy w innej filii znajduje się wybrana trumna, czy odzież, co ułatwia nam obsługę. Wydając produkty do innego oddziału jest możliwość wystawienia WZ, wydany produkt odejmuje się w danym magazynie a po zaakceptowaniu dostawy w docelowym biurze widnieje na właściwym magazynie. Zamówienia brakujących produktów są znacznie prostsze, kiedy w jednym miejscu znajduje się spis aktualnego stanu. W sekcji tej możliwe jest także prowadzenie listy dostawców i katalogu usług. Przygotowanie spisu z natury nie jest problemem, ponieważ odpowiedni raport może zostać wygenerowany w dowolnym momencie. Dowiedz się więcej o module do inwentaryzacji.

Sprzedaż

W tej sekcji mamy listę wszystkich wystawionych w aplikacji faktur, a także możliwość wystawienia nowych. Możemy filtrować dokumenty po kategoriach, oddziałach, statusie czy wyszukiwać po nazwisku. Nieopłacone faktury wyświetlają się nam na liście na pomarańczowo, a te z przekroczonym terminem płatności na czerwono. Dzięki temu łatwo możemy weryfikować nieopłacone faktury. Aktualnie pracujemy nad tym aby program automatycznie wysyłał powiadomienia do klientów, po upłynięciu terminu płatności.  Co więcej nasza aplikacja jest integralna z programem księgowym WAPRO, dzięki temu księgowość może na bieżąco pobierać listę wystawionych faktur. W przyszłości wprowadzona będzie część aplikacji do prowadzenia dokumentów kosztowych, dzięki temu w łatwy sposób będzie można prognozować podatki. Dowiedz się więcej o module sprzedaży.

Prowadzenie kasy

W części kasa mamy możliwość monitorowanie przepływu gotówki, wszystkich wpływów a także wydatków. Każdy wpis jest przyporządkowany do kategorii, do każdego wpisu możemy dołączyć fakturę czy paragon, a także w uwagach dopisać czego dany wpływ lub wydatek dotyczy. Dowiedz się więcej o module do obsługi gotówki.

Stawiamy na rozwój

Działalność pogrzebowa to wielka odpowiedzialność. Każdy najdrobniejszy błąd może być bolesny dla rodziny, która właśnie rozpoczyna żałobę. Klienci przywiązują coraz większą uwagę do jakoś usług i mają wysokie wymagania. Dlatego właśnie przedsiębiorcy pogrzebowi potrzebują oprogramowania, które zminimalizuje możliwe błędy pracowników. Każda istotna informacja oraz życzenie klienta powinna być starannie zapisana i nie pominięta. Wykorzystajmy do tego oprogramowanie, które jest łatwo dostępne dla autoryzowanych pracowników na dowolnym urządzeniu: tablet czy telefon. Chcemy aby nasza współpraca była czymś więcej, nie kończyła się wraz ze sprzedażą naszego produktu, a dopiero zaczynała. Chcemy pomóc rozwijać się przedsiębiorstwom ale także rozwijać się dzięki nim. Dopasowujemy się do potrzeb i wymagań naszych partnerów biznesowych i cały czas się zmieniamy. Mamy system monitorowania błędów w aplikacji, dzięki czemu nasi programiści od razu wiedza jeżeli coś w aplikacji nie działa tak jak powinno.

Dopasowany nie tylko do branży funeralnej

Jedną z ogromnych zalet programu appgrid jest jego elastyczność. Jeżeli więc, zdecydujesz na rozszerzenie swojej działalności, to nie musisz szukać kolejnego programu. Nasz zespół sformalizuje z Tobą procesy niezbędne do realizacji nowego typu zleceń. Ustalimy razem którzy pracownicy i gdzie mogą przyjmować czy realizować dane zlecenia. Nowe zlecenia, będziesz miał w jednym miejscu – zawsze pod ręką.

 • Zlecenia
  Moduł wspierający proces przyjmowania i realizacji zleceń w firmach usługowych i produkcyjnych. Oprogramowanie jest dopasowywane do profilu przedsiębiorstwa.
 • Sprzedaż – faktury i paragony
  Moduł usprawniający zarządzanie dokumentami sprzedażowymi. Oprogramowanie umożliwia księgowanie faktur i paragonów.
 • Magazyn – inwentaryzacja
  Moduł wspierający proces inwentaryzacji w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie poza ciągłym rejestrowaniem stanu produktów umożliwia przyjmowanie dostaw i obsługę dokumentów takich jak WZ – wydanie na zewnątrz.
 • Prowadzenie kasy – obsługa gotówki
  Moduł wspierający obsługę gotówki w przedsiębiorstwie. Oprogramowanie umożliwia rejestrację wpłat KP – kasa przyjmie i wypłat KW – kasa wyda. Dla wprowadzonych wpisów są generowane potwierdzenia.

Sprawdź nas

Appgrid jest oprogramowaniem, które zdecydowanie ułatwia pracę – również nam. Jesteśmy zwolennikami automatyzacji i optymalizacji procesów. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie szybki dostęp do wersji próbnej programu. Nie musisz czekać aż wyślemy Ci program. Nie musisz również niczego instalować. Podaj swój adres email, abyś mógł otrzymać link z dedykowany programem do testów tylko dla Ciebie.